Użyteczne, szybkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta niesztampowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o obszernej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby podnieść uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego gruntu, ponieważ po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także innowacyjne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie samochody? To z pewnością byłoby cudowne doświadczenie dla miłośników aut oraz przeciętnych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały rozmaite archaiczne auta.

pioneer

Radioodtwarzacz DEH-1901UB

Nawigacja Audio-video pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne